P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
03.03.2021 - 08:51 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Rozsvícení vánočního stromu.

Vloženo: 30.11.15 19:58 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 30651x
Tradičně jsme se zúčastnili na akci obce - rozsvícení vánočního stromu. Částečně jsme se podíleli na výzdobě a progamu na akci. Rodiče pak na pohoštění, které tradičně následuje po zazpívání koled našimi dětmi.Akce proběhla v přátelské atmosféře.

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Každým rokem se loučíme s předškoláky a bylo tomu stejně i tento rok. Děti se však nejdříve podívaly na pohádku o ježibabě. Pak už si ježibaba pozvala jednotlivé předškoláky, aby jim položila jednoduché otázky. Tak zjistila, zda jsou připraveni na školu. Předškoláci dostali od ježibaby šerpu a baťůžek na výlety. Po popřání od svých učitelek k úspěšnému vykročení do školy, děti pózovaly fotografům a fotografkám z řad rodičů, kteří byli jaksepatří pyšní. Podívejte se na fotografie, jak jim to sluší.

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Vloženo: 28.06.14 17:23 - Mgr. Jitka Šimková, Zobrazeno: 31617x
Konec školního roku patří tradičně v mateřské škole rozloučení s předškoláky. Podívejte se, jak tuto událost zaznamenal náš reportér Jakub Skýva.

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Vloženo: 20.06.15 20:04 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 30953x
Ve středu 17. 6. 2015 jsme se loučili s letošními předškoláky. Program byl zahájen pohádkou a pak již následovalo tradiční šerpování předškoláků a jejich pasování na budoucí školáky. Každý z nich na rozloučenou dostal také dárek - baťůžek s malým překvapením.Podívejte se na fotografie jak děti zvládly pasování na školáky.

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Vloženo: 27.09.17 14:05 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 36603x
Jako každoročně i letos jsme se slavnostně rozloučili s dětmi, které po prázdninách půjdou do školy. Podívejte se na fotografie z této akce.

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Vloženo: 18.06.11 20:07 - Mgr. Jitka Šimková, Zobrazeno: 28475x
18. června 2011 se sešly v kulturním domě všechny děti mateřské školy, aby se rozloučily se svými devíti nejstaršími kamarády, kteří po prázdninách začnou chodit do první třídy. Pásmem písniček, básniček a tanečků děti ukázaly, co všechno se v mateřské školce s paní ředitelkou a paní učitelkou naučily. A pak už je čekalo slavnostní šerpování, kytička a další dárky: kniha a inkoustové pero - nezbytné pomůcky žáka 1. třídy. Prohlédněte si fotografie Karin Kohárové a nahlédněte do atmosféry sobotního odpoledne.

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Vloženo: 20.06.12 13:39 - Mgr. Jitka Šimková, Zobrazeno: 30794x
Prohlédněte si v příloze fotogalerii ze slavnosti, na které se rozloučili v červnu 2012 s mateřskou školou "předškoláci".

Zobraz / Skyj

Podzimníčci

Vloženo: 11.10.11 22:55 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 28263x
Děti z mateřské školy se svými rodiči vyráběli v průběhu měsíce října podzimníčky.Všechny výrobky se moc povedly a proto oceněny byly všechny děti v podobě drobných dárků a diplomů.Moc děkujeme všem dětem i rodičům za jejich snahu.Škoda jen, že naše podzimníčky, které jsme vystavili před mateřskou školkou,nějaký vandal téměř všechny poničil.Alespoň je máme zdokumentované na fotografiích.Prohlédněte si jaké nápadité a vkusné podzimníčky naše děti s rodiči vyrobili.

Zobraz / Skyj

Podzimní dílničky

Vloženo: 11.11.14 18:34 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 26296x
Dílničky se tentokrát konaly v mateřské škole, protože stavební úpravy v kulturním domě nebyly ještě dokončeny. Děti začaly pracovat na výrobcích již dopoledne, kdy si upekly koláče s jablkovými povidly. Odpoledne pak pokračovaly na výrobě šneků z těsta. Pak už pracovaly s přírodninami. Z brambor, špejlí a ostatních přírodnin vznikly postavičky lidské i zvířecí. Vrcholným výrobkem byla dekorace z přírodního materiálu, jejímž základem se stalo ramínko na šaty a seno. Se všemi výrobky samozřejmě pomáhaly maminky i babičky. Výsledné výrobky byly velice originální a samozřejmě moc hezké. Vždyť si je každý vyrobil sám. Děkujeme paní Lisé za přípravu a vedení akce i originální nápady. Těšíme se na další spolupráci. Podívejte se na několik fotografií od pí Rytinové.

Zobraz / Skyj

Podzime, podzime už zas nosíš deště

Vloženo: 11.11.14 20:33 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 26689x
Podzim nenosí jen deště, ale i spoustu barevného přírodního materiálu, s kterým se může pracovat a vytvářet tak hodně zajímavých výrobků. Podívejte se , jak nás inspiroval k různým činnostem v  naší školce.


    Předchozí

  [1] [23  [4] [5] [6] [7] [8]

Další