P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
22.04.2018 - 10:48 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Karneval v MŠ

Vloženo: 17.03.16 13:28 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 9541x
Také v mateřské škole se děti těšily na karneval. Na čas se změnily na piráty, princezny, kovboje nebo víly. Zatančily si, zadováděly a také zazpívaly. Podívejte se na několik fotografií z karnevalu.

Zobraz / Skyj

Divadlo v MŠ

Vloženo: 03.03.16 11:04 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 8843x
Do mateřské školy přijelo začátkem měsíce února divadlo Úsměv s pohádkou "Rukavička". Známou pohádku o zvířátkách, která se společně schovala před zimou do rukavičky, doplňovaly veselé písničky. Podívejte se na několik fotografií z představení.

Zobraz / Skyj

Čert a Mikuláš v MŠ

Vloženo: 01.12.15 22:34 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 11451x
Do mateřské školy zavítalo divadlo studentů Středního odborného učiliště v Kutné Hoře s pohádkou Červená Karkulka. Pohádka byla doplněna písničkami, do kterých se zapojily i děti. Pak už přišel čert s Mikulášem a andělem. Děti dostaly malý sladký dárek a někteří odvážlivci si dokonce pohladili čerta.Fotografie ukazují, že jsme se vůbec nebáli.

Zobraz / Skyj

Rozsvícení vánočního stromu.

Vloženo: 30.11.15 19:58 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 8270x
Tradičně jsme se zúčastnili na akci obce - rozsvícení vánočního stromu. Částečně jsme se podíleli na výzdobě a progamu na akci. Rodiče pak na pohoštění, které tradičně následuje po zazpívání koled našimi dětmi.Akce proběhla v přátelské atmosféře.

Zobraz / Skyj

Cesta za světýlky

Vloženo: 30.11.15 19:44 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 9037x
Podzimní čas přináší hodně přírodního materiálu, s kterým se může tvořit spousta nápaditých výrobků. Také my jsme tohoto využili ve spolupráci se spolkem HUS.V kulturním domě jsme spolu s rodiči měli tvořivý den na téma "dýnáčci" a "bramboráčci". Potom následoval lampiónový průvod, který šel trasou označenou světýlky. V cíli děti našli poklad v podobě svítících náramků a hvězdiček. Nikdo se po cestě neztratil a snad všichni byli s akcí spokojeni.

Zobraz / Skyj

Keramika

Vloženo: 30.11.15 19:28 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 5831x
Ke konci školního roku jsme se sešli s dětmi a rodiči při práci s keramickou hlínou pod vedením Lady Lisé. Práce s hlínou se všem líbila a svou tvořivost a fantazii využili nejen děti, ale i maminky. Výrobky se nám podařily a všichni jsme se odreagovali a popovídali při opékání vuřtů. Vše probíhalo na zahradě MŠ. Na začátku tohoto roku jsme naše keramické výrobky již vypálené dokončili nabarvením burelem. Podívejte se na fotografie z těchto akcí.

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Vloženo: 20.06.15 20:04 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 10002x
Ve středu 17. 6. 2015 jsme se loučili s letošními předškoláky. Program byl zahájen pohádkou a pak již následovalo tradiční šerpování předškoláků a jejich pasování na budoucí školáky. Každý z nich na rozloučenou dostal také dárek - baťůžek s malým překvapením.Podívejte se na fotografie jak děti zvládly pasování na školáky.

Zobraz / Skyj

Výlet do ZOO

Vloženo: 20.06.15 18:15 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 9216x
Výlet ke Dni dětí do ZOO Chleby se vydařil. Přálo nám i počasí a tak jsme si prohlídku zahrady užili. Zakončili jsme jí na novém dětském hřiští, kde se nám moc líbilo. Podívejte se na fotografie, co jsme všechno viděli a jak jsme si výlet užívali.

Zobraz / Skyj

Kurz plavání

Vloženo: 07.06.15 19:07 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 8681x
Děti z mateřské školy se zúčastnily 10-ti lekcí plavání v kutnohorském bazénu. Téměř všem dětem (až na několik vyjímek) se dovádění ve vodě moc líbilo. Podívejte se na několik fotografií z bazénu.

Zobraz / Skyj

Děti v knihovně

Vloženo: 26.04.15 21:17 - Karin Kohárová, Zobrazeno: 11163x
Duben je měsícem knihy, proto děti mateřské školy navštivily místní knihovnu.V knihovně nás přijala paní knihovnice Karin Kohárová. Děti se dozvěděly jak knihy vznikají, proč si je lidé půjčují v knihovnách a hlavně postup při vypůjčení. Děti si mohly prohlédnout knížky a pak jsme se dohodli, které tituly si půjčíme do školky. Bylo těžké vybrat jen několik knih, protože každému se líbila kniha jiná. S dětmi jsme se dohodli na několika titulech a vysvětlili jim, že ostatní knížky si můžou půjčit v knihovně s rodiči.Pak už jsme se rozloučili a těšili se až po obědě začneme číst první knížku. Děkujeme Karin Kohárové, že si pro nás našla čas a ukázala dětem knihovnu.


    Předchozí

  [1] [23  [4] [5] [6] [7] [8]

Další