P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
18.02.2018 - 04:15 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Keramika

Vloženo: 30.11.15 19:28 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 5276x
Ke konci školního roku jsme se sešli s dětmi a rodiči při práci s keramickou hlínou pod vedením Lady Lisé. Práce s hlínou se všem líbila a svou tvořivost a fantazii využili nejen děti, ale i maminky. Výrobky se nám podařily a všichni jsme se odreagovali a popovídali při opékání vuřtů. Vše probíhalo na zahradě MŠ. Na začátku tohoto roku jsme naše keramické výrobky již vypálené dokončili nabarvením burelem. Podívejte se na fotografie z těchto akcí.

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Vloženo: 20.06.15 20:04 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 9482x
Ve středu 17. 6. 2015 jsme se loučili s letošními předškoláky. Program byl zahájen pohádkou a pak již následovalo tradiční šerpování předškoláků a jejich pasování na budoucí školáky. Každý z nich na rozloučenou dostal také dárek - baťůžek s malým překvapením.Podívejte se na fotografie jak děti zvládly pasování na školáky.

Zobraz / Skyj

Výlet do ZOO

Vloženo: 20.06.15 18:15 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 8655x
Výlet ke Dni dětí do ZOO Chleby se vydařil. Přálo nám i počasí a tak jsme si prohlídku zahrady užili. Zakončili jsme jí na novém dětském hřiští, kde se nám moc líbilo. Podívejte se na fotografie, co jsme všechno viděli a jak jsme si výlet užívali.

Zobraz / Skyj

Kurz plavání

Vloženo: 07.06.15 19:07 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 8165x
Děti z mateřské školy se zúčastnily 10-ti lekcí plavání v kutnohorském bazénu. Téměř všem dětem (až na několik vyjímek) se dovádění ve vodě moc líbilo. Podívejte se na několik fotografií z bazénu.

Zobraz / Skyj

Děti v knihovně

Vloženo: 26.04.15 21:17 - Karin Kohárová, Zobrazeno: 10477x
Duben je měsícem knihy, proto děti mateřské školy navštivily místní knihovnu.V knihovně nás přijala paní knihovnice Karin Kohárová. Děti se dozvěděly jak knihy vznikají, proč si je lidé půjčují v knihovnách a hlavně postup při vypůjčení. Děti si mohly prohlédnout knížky a pak jsme se dohodli, které tituly si půjčíme do školky. Bylo těžké vybrat jen několik knih, protože každému se líbila kniha jiná. S dětmi jsme se dohodli na několika titulech a vysvětlili jim, že ostatní knížky si můžou půjčit v knihovně s rodiči.Pak už jsme se rozloučili a těšili se až po obědě začneme číst první knížku. Děkujeme Karin Kohárové, že si pro nás našla čas a ukázala dětem knihovnu.

Zobraz / Skyj

Zvířata ze Žlebů v MŠ

Vloženo: 09.03.15 18:58 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 9066x
Ve středu 4.3.2015 k nám do školky přijeli ošetřovatelé zvířat ze Žlebů a přivezli s sebou některé své miláčky. Děti si je mohly nejen prohlédnout, ale mohly si je i pohladit nebo se s nimi pomazlit,dokonce se zapojit do výcviku dravců. Dozvěděly se i spoustu zajímavostí ze života těchto zvířat. Děkujeme za moc pěknou ukázku zvířat a vyprávění o nich. Podívejte se na foto, která zvířátka jsme viděli.

Zobraz / Skyj

Karneval ve školce

Vloženo: 09.03.15 14:26 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 8015x
Období masopustu je vždy ve znamení karnevalů. Nejinak tomu bylo i v mateřské školce. Všichni se těšili, že se ukáží ve svých maskách. Po převlečení do masek jsme se představili a prohlédli jednotlivé kostýmy. Pak už nastal taneční rej s hudbou, s balónky, na řadu přišel i tanec s koštětem. A protože karnevalový rej vedl vodník, soutěžilo se v chytání ryb, přenášení kelímků s vodou nebo hledání pulců. Nechybělo ani pohoštění s  dětským šampaňským. Myslím, že jsme se na karnevalu všichni dosyta vydováděli. Na fotografiích uvidíte naše rozmanité masky.

Zobraz / Skyj

Mikuláš v MŠ

Vloženo: 03.01.15 12:33 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 7510x
Všichni víme, že 5. prosince chodí čert s mikulášem. Také do školky k nám zavítali, tentokrát i s andělem. Někdo se sice trošku bál, ale nakonec strach všichni překonali a dostali sladký balíček. Podívejte se, jak jsme se čerta nebáli a vyfotografovali jsme se s ním.

Zobraz / Skyj

Cukrářka Barborka

Vloženo: 03.01.15 12:28 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 10599x
V pondělí 8. prosince k nám zavítalo divadlo Radost s pohádkou Cukrářka Barborka. Pohádka byla laděna do předvánoční atmosféry a doplněna humorem a písničkami.Všem se pohádka líbila. Podívejte se na foto z představení.

Zobraz / Skyj

Divadelní soubor v MŠ

Vloženo: 03.01.15 12:10 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 6457x
4. prosince k nám zavítal divadelní soubor ze SOŠ a SOU řemesel v Kutné Hoře s pohádkou Lotrando a Zubejda. Pohádka byla protkána humorem a písničkami. Také děti se částečně podílely na ději pohádky. Děkujeme studentům této školy a jejich panu vychovateli za téměř profesionální vystoupení a těšíme se na další spolupráci. V příloze se podívejte na několik fotografií z děje pohádky.


    Předchozí

  [1] [23  [4] [5] [6] [7] [8]

Další