P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
26.02.2020 - 22:47 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Kurz plavání

Vloženo: 07.06.15 19:07 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 20144x
Děti z mateřské školy se zúčastnily 10-ti lekcí plavání v kutnohorském bazénu. Téměř všem dětem (až na několik vyjímek) se dovádění ve vodě moc líbilo. Podívejte se na několik fotografií z bazénu.

Zobraz / Skyj

Zvířata ze Žlebů v MŠ

Vloženo: 09.03.15 18:58 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 20392x
Ve středu 4.3.2015 k nám do školky přijeli ošetřovatelé zvířat ze Žlebů a přivezli s sebou některé své miláčky. Děti si je mohly nejen prohlédnout, ale mohly si je i pohladit nebo se s nimi pomazlit,dokonce se zapojit do výcviku dravců. Dozvěděly se i spoustu zajímavostí ze života těchto zvířat. Děkujeme za moc pěknou ukázku zvířat a vyprávění o nich. Podívejte se na foto, která zvířátka jsme viděli.

Zobraz / Skyj

Karneval ve školce

Vloženo: 09.03.15 14:26 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 18988x
Období masopustu je vždy ve znamení karnevalů. Nejinak tomu bylo i v mateřské školce. Všichni se těšili, že se ukáží ve svých maskách. Po převlečení do masek jsme se představili a prohlédli jednotlivé kostýmy. Pak už nastal taneční rej s hudbou, s balónky, na řadu přišel i tanec s koštětem. A protože karnevalový rej vedl vodník, soutěžilo se v chytání ryb, přenášení kelímků s vodou nebo hledání pulců. Nechybělo ani pohoštění s  dětským šampaňským. Myslím, že jsme se na karnevalu všichni dosyta vydováděli. Na fotografiích uvidíte naše rozmanité masky.

Zobraz / Skyj

Mikuláš v MŠ

Vloženo: 03.01.15 12:33 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 18425x
Všichni víme, že 5. prosince chodí čert s mikulášem. Také do školky k nám zavítali, tentokrát i s andělem. Někdo se sice trošku bál, ale nakonec strach všichni překonali a dostali sladký balíček. Podívejte se, jak jsme se čerta nebáli a vyfotografovali jsme se s ním.

Zobraz / Skyj

Cukrářka Barborka

Vloženo: 03.01.15 12:28 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 25829x
V pondělí 8. prosince k nám zavítalo divadlo Radost s pohádkou Cukrářka Barborka. Pohádka byla laděna do předvánoční atmosféry a doplněna humorem a písničkami.Všem se pohádka líbila. Podívejte se na foto z představení.

Zobraz / Skyj

Divadelní soubor v MŠ

Vloženo: 03.01.15 12:10 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 17516x
4. prosince k nám zavítal divadelní soubor ze SOŠ a SOU řemesel v Kutné Hoře s pohádkou Lotrando a Zubejda. Pohádka byla protkána humorem a písničkami. Také děti se částečně podílely na ději pohádky. Děkujeme studentům této školy a jejich panu vychovateli za téměř profesionální vystoupení a těšíme se na další spolupráci. V příloze se podívejte na několik fotografií z děje pohádky.

Zobraz / Skyj

Podzime, podzime už zas nosíš deště

Vloženo: 11.11.14 20:33 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 16914x
Podzim nenosí jen deště, ale i spoustu barevného přírodního materiálu, s kterým se může pracovat a vytvářet tak hodně zajímavých výrobků. Podívejte se , jak nás inspiroval k různým činnostem v  naší školce.

Zobraz / Skyj

Podzimní dílničky

Vloženo: 11.11.14 18:34 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 16396x
Dílničky se tentokrát konaly v mateřské škole, protože stavební úpravy v kulturním domě nebyly ještě dokončeny. Děti začaly pracovat na výrobcích již dopoledne, kdy si upekly koláče s jablkovými povidly. Odpoledne pak pokračovaly na výrobě šneků z těsta. Pak už pracovaly s přírodninami. Z brambor, špejlí a ostatních přírodnin vznikly postavičky lidské i zvířecí. Vrcholným výrobkem byla dekorace z přírodního materiálu, jejímž základem se stalo ramínko na šaty a seno. Se všemi výrobky samozřejmě pomáhaly maminky i babičky. Výsledné výrobky byly velice originální a samozřejmě moc hezké. Vždyť si je každý vyrobil sám. Děkujeme paní Lisé za přípravu a vedení akce i originální nápady. Těšíme se na další spolupráci. Podívejte se na několik fotografií od pí Rytinové.

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Vloženo: 28.06.14 17:23 - Mgr. Jitka Šimková, Zobrazeno: 17498x
Konec školního roku patří tradičně v mateřské škole rozloučení s předškoláky. Podívejte se, jak tuto událost zaznamenal náš reportér Jakub Skýva.

Zobraz / Skyj

Rozloučení s předškoláky

Každým rokem se loučíme s předškoláky a bylo tomu stejně i tento rok. Děti se však nejdříve podívaly na pohádku o ježibabě. Pak už si ježibaba pozvala jednotlivé předškoláky, aby jim položila jednoduché otázky. Tak zjistila, zda jsou připraveni na školu. Předškoláci dostali od ježibaby šerpu a baťůžek na výlety. Po popřání od svých učitelek k úspěšnému vykročení do školy, děti pózovaly fotografům a fotografkám z řad rodičů, kteří byli jaksepatří pyšní. Podívejte se na fotografie, jak jim to sluší.


    Předchozí

  [1] [2] [34  [5] [6] [7] [8]

Další