P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
18.02.2018 - 04:15 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Mateřská škola

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Zvířata ze Žlebů v MŠ

Vloženo: 09.03.15 18:58 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 9068x
Ve středu 4.3.2015 k nám do školky přijeli ošetřovatelé zvířat ze Žlebů a přivezli s sebou některé své miláčky. Děti si je mohly nejen prohlédnout, ale mohly si je i pohladit nebo se s nimi pomazlit,dokonce se zapojit do výcviku dravců. Dozvěděly se i spoustu zajímavostí ze života těchto zvířat. Děkujeme za moc pěknou ukázku zvířat a vyprávění o nich. Podívejte se na foto, která zvířátka jsme viděli.

Zobraz / Skyj

Zamykání lesa

Vloženo: 24.11.11 00:16 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 8645x

Tradičně jsme s dětmi z mateřské školy zamykali les.Podívejte se na několik fotografií z této akce.


Zobraz / Skyj

Výlet na rozhlednu

Vloženo: 02.06.14 18:38 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 6732x
Sluníčko nás vytáhlo na pěší výlet na rozhlednu na Kaňku. Všichni jsme si vzali batohy s jídlem a pitím a vyrazili jsme k rozhledně, která je z Hlízova dobře vidět. Šli jsme krásnou přírodou, poznávali jsme rostliny, pozorovali živočichy a zdolávali přírodní překážky. Těsně před příchodem na rozhlednu jsme se posílili dobrou svačinou. Pak už jsme dosáhli našeho vytyčeného cíle - rozhledny. Hned jsme se vydali nahoru a pozorovali okolí a hlavně náš Hlízov. Pak už jsme se těšili na zmrzlinu a na dovádění na průlezkách. Čas nám rychle utekl a my se museli vrátit do školky. Počasí nám přálo celou cestu a my jsme dorazili unaveni, ale spokojeni do školky.Podívejte se na náš výlet ve fotografiích Jany Maksové.

Zobraz / Skyj

Výlet na kolách

Vloženo: 19.09.17 13:45 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 3632x
Dne 27.6. jsme se rozhodli s předškolními dětmi vyjet si na výlet. Děti již umí jezdit dobře na kole a tak jsme si vyjeli z Hlízova přes Malý Hlízov a Starý Kolín na "Samberk". Tady děti viděly , jak se těží písek, všímali jsme si přírody v okolí a pozorovali živočichy ve vodě i okolo ní.

Výlet na zámek Berchtold

Vloženo: 20.07.12 21:16 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 11744x

Zobraz / Skyj

Výlet na kolech

Vloženo: 27.06.13 13:53 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 7790x
Předškoláci se dohodli s pí učitelkou, že pojedou na výlet na kolech. Jeli do Malého Hlízova a polní cestou až do Starého Kolína. Cestou viděli, jak vysoko dosahovala voda při povodních v Malém Hlízově nebo vodníka hlídajícího ve Starém Kolíně Klejnárku. Cílem bylo náměstí ve Starém Kolíně.Tady si kluci koupili zmrzlinu a doplnili energii ze svých zásob. Po chvilce odpočinku se vydali na zpáteční cestu. Do školky dojeli všichni v pořádku, i když někdo ještě musí jízdu na kole trénovat. Podívejte se na fotografiích, jak se s jízdou na kole vypořádali.

Zobraz / Skyj

Výlet do ZOO

Vloženo: 20.06.15 18:15 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 8655x
Výlet ke Dni dětí do ZOO Chleby se vydařil. Přálo nám i počasí a tak jsme si prohlídku zahrady užili. Zakončili jsme jí na novém dětském hřiští, kde se nám moc líbilo. Podívejte se na fotografie, co jsme všechno viděli a jak jsme si výlet užívali.

Zobraz / Skyj

Výlet do Starých Hradů

Vloženo: 16.06.16 14:00 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 5366x
Dne 27. května jsme se s dětmi vydali na výlet do Starých Hradů. Cesta autobusem nám celkem rychle utekla, protože jsme se těšili na návštěvu hradu. Byli jsme toho dne prvními návštěvníky. Hned při příchodu na nádvoří hradu nás přivítala živá koza, pozorovali jsme jí a při tom se najedli. I na kozu zbyl nějaký kousek kedlubny. Pak už nás přivítala čarodějnice a vedla nás na prohlídku sklepení. Tady jsme viděli dračí rodinu,obry i čerty.Nikdo z nás se nebál,ale byla nám trochu zima, protože ve sklepě bylo chladno. O to více nás hřálo sluníčko venku. Po malé přestávce jsme šli s čarodějnicí na prohlídku půdních prostorů. Nejdříve nás dala na nádvoří lekci v létání na koštěti. Ne všichni jsme měli odvahu se jí zúčastnit. Na půdě jsme viděli spoustu dalších skřítků a jiných pohádkových postav. Na závěr jsme se jěště podívali do Bestyjoly na zvířátka. Pak už jsme se vydali na cestu do školky. Všichni jsme dojeli v pořádku s se spousty zážitků. Podívejte se na několik fotografií z výletu.

Zobraz / Skyj

Výlet do Perníkové chaloupky

Vloženo: 23.06.14 13:37 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 7115x
4.června se naše mateřská školka vydala na výlet pod Kunětickou horu, kde se nachází Perníková chaloupka. Byli jsme tam prvními návštěvníky toho dne. Děti zde viděly, jak se pečou perníčky, zažily legraci s vousatou ježibabou a dokonce navštívily peklo.Při návratu k autobusu si prohlédly domácí zvířátka a dokonce se zatočily na kolotoči a sklouzly na skluzavce. Pak jsme se už všichni těšili na návrat do školky. Podívejte se na fotografie Jany Maksové.

Zobraz / Skyj

Výlet do ZOO Jihlava

Vloženo: 13.06.13 23:46 - Eva Brůžová, Zobrazeno: 7530x
Děti z mateřské školy jely 28. května na výlet do ZOO v Jihlavě. Většinu dětí doprovázeli rodiče. Všichni jsme měli strach z počasí, protože několik posledních dnů bylo nepříjemně deštivých. Ale ten den se objevilo sluníčko hned ráno a nám dodalo naději, že dnes pršet nebude. Hodina jízdy autobusem rychle utekla a my jsme byli na místě. Program v ZOO si každý přizpůsobil pro sebe. Někdo se zdržel u dravých ptáků , kde byla ukázka výcviku těchto ptáků. Jiní dali přednost exotickým zvířatům jako jsou tygři, zebry, lamy nebo malé opičky. Jiným se zalíbila babiččina zahrádka s domácími zvířaty. Někteří se nemohli vynadívat na dovádějící lachtany. Všem se pak líbilo dětské hřiště s tobogánem a možností jízdy na čtyřkolce. Čtyři hodiny utekly a my jsme se vraceli domů s novými zážitky. Jak se nám v ZOO líbilo, můžete vidět na fotografiích.


 

   1  [2] [3] [4] [5] [6]

Další