P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
15.12.2017 - 16:48 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obec > Kultura

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Fotogalerie " Vánoční strom a tradice v Hlízově 2017" 

Vloženo: 08.12.17 12:52 - Zina Urbanová, Zobrazeno: 255x


Zobraz / Skyj

Turnaj ve stolním tenisu Hlízovská pálka 2017 

Vloženo: 10.05.17 14:53 - Zina Urbanová, Zobrazeno: 8899x
Výsledky sportovního klání a fotogalerie.

Zobraz / Skyj

Oslava MDŽ 10.3.2017 

V barvě lila byla připravena slavnostní tabule pro naše ženy k jejich svátku a v programu je potěšily děti z MŠ Hlízov, které doprovázela pí ředitelka, vystoupení Taneční školy manželů Novákových, Country tance Poděbrady, "srbská pohádka Mamko Tatiče" v podání ing. Vladimíra Dytrycha. K tanci a poslechu hrál p. Miroslav Havránek, a to nejen na heligonku, ale přidal i kytaru a foukací harmoniku. Na sále se vesele tančilo a vládla bezvadná nálada. Všem ženám, které přišly děkuji.

Zobraz / Skyj

Velká pirátská diskotéka-dětský karneval 12.3.2017 

Nedělní odpoledne patřilo našim nejmenším a dětiček v maskách přišlo 62. Princezny, čarodějnice, klauni, piráti a pirátky, Karkulka, motýlci, kočičky a další pohádkové bytosti roztančili sál spolu se svými rodiči a DJ Veselá Huba Martinem Krulichem. Nechyběly ani soutěže a dárky. Na závěr proběhlo losování a vítězný los s číslem 40. držela v ručičce Nelinka. Vyhrála ovocný dort, který věnovalo Pohostinství Hlízov a velký balónek králíčka, který byl od firmy Janeček. Pro ostatní dětičky připravily Hlízovské ženy sladké překvapení. Rodiče i děti si karneval opravdu užili a rozzářené dětské oči byly tou největší odměnou pro pořadatele. Děkuji všem, kteří přišli a také těm, kteří pomáhali s přípravami. Poděkování patří SDH a Hlízovským ženám. Hlavním pořadatelem byla Obec Hlízov. Takže ještě jednou velký dík a vzhůru do dalších pěkných akcí.

Zobraz / Skyj

Tomáš Plechata - hráč bowlingu 

Vloženo: 24.11.16 12:23 - Zina Urbanová, Zobrazeno: 11501x
V příloze naleznete krátký profil mladého, úspěšného sportovce, který žije mezi námi.


Zobraz / Skyj

Blahopřání k narozeninám

Vloženo: 04.04.17 21:53 - Karin Kohárová, Zobrazeno: 6031x
Krásné životní jubileum v měsíci dubnu oslaví pan Jan Dlabal st. a Lenka Janečková. Oslavencům vše nejlepší k narozeninám, pevné zdraví a radost v kruhu rodiny přeje za všechny občany Hlízova obecní úřad.

Zobraz / Skyj

Blahopřání k narozeninám

Vloženo: 21.02.17 00:37 - Karin Kohárová, Zobrazeno: 5109x
Krásné životní jubileum v měsíci březnu oslaví pan František Halas. Vše nejlepší k narozeninám, pevné zdraví, radost v kruhu rodiny přeje za všechny občany Hlízova obecní úřad.

Zobraz / Skyj

Blahopřání k narozeninám

Vloženo: 21.02.17 00:29 - Karin Kohárová, Zobrazeno: 5518x
Krásné životní jubileum v měsíci únor oslaví paní Eva Machková. Vše nejlepší k narozeninám, pevné zdraví, štěstí a pohodu v kruhu rodiny přeje za všechny občany Hlízova obecní úřad.


 

   1  [2] [3] [4] [5] [6]

Další