Návrhy - nových jízdních řádů PID - od 12/2024

obrázek nenalezen
  • Luboš Koten

Obecní úřad Hlízov byl informován o zprovoznění webových stránek „AUTOBUSY 2024“: https://autobusy2024.idsk.cz, kde naleznete jízdní řády autobusových linek do Vašich obce
Nyní je zveřejněn na těchto webových stránkách aktualizovaný návrh autobusových jízdních řádů s platností od 1. 12. 2024.

Zdvořile Vás žádáme obyvatele o zaslání připomínek k jízdním řádům do 3. 9. 2024 na mailovou adresu: podatelna@obec-hlizov.cz

Novinky z úřadu a obce

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ -  MUDr.Lubica Veselá

publikováno: 8. 7. 2024

Vzhledem k tomu, že se zatím nepodařilo převést původní telefonní číslo ordinace,prosím volejte na  mobilní telefonní číslo 739 664 931.

Děkuji Veselá

ObecInformuje8792