Pozvánka na festival

Vážení spoluobčané, přijměte srdečné pozvání nejen na jedinečné vystoupení jednoho z nejlepších českých hornistů, který odložil turné po Japonsku, aby mohl koncertovat na našich jubilejních 40. Slavnostech lesního rohu, Radka Baboráka. 22. června 2024 si proto zarezervujte místo v kalendáři a nenechte si ujít skvělý den, neboť nás čeká v rámci 40. Slavností lesního rohu krásný koncertní program, slavnostní mše, křest knihy Žehušice včera a dnes, prohlídka obory i představení žijícího potomka našeho světově proslulého rodáka J.V. Sticha - Punta.