Úspěch mladých stolních tenistů

• OI Developer

V neděli 14.1. 2024 se naši nově registrovaní hráči ADAM KAČEROVSKÝ a DANIEL DVOŘÁK zúčastnili Regionálního přeboru jednotlivců věkové kategorie U13 ve Zruči nad Sázavou.

Šlo o jejich první odehraný turnaj ve kterém se mohli poměřit se zkušenějšími soupeři a kluci ve všech utkáních zdatně drželi krok. Turnaje se zúčastnilo celkem 18 dětí. Hráči byli rozděleny do 4 skupin, ze kterých postupovali vždy 2 nejlepší do finále A, ostatní se utkali o konečné umístění v pavouku finále B.

Naši chlapci bojovali ve skupině o každý bod a zápasy byly velmi vyrovnané, skóre se přelévalo ze strany na stranu, nicméně na postup do finále A to nestačilo. V následném finále B se rozhodovalo a konečném umístění a Daniel byl velmi blízko finálové účasti, která mu unikla jen velmi těsně v 5. rozhodujícím setu. Celkově se ve dvouhře umístil Daniel Dvořák na 11.místě a jeden z nejmladších účastníků Adam Kačerovský na 14.místě. Vítězem se stal domácí hráč Josef Langer, který ve finále porazil 3:0 Víta Malimánka z TJ Církvice.

Velkého úspěchu hráči SKK Hlízov dosáhli ve čtyřhře, ve které se umístili na krásném 4.místě. Za svůj výkon si zaslouženě odnesli medaile a diplomy.

SKC Zruč n. S. zorganizovalo povedený turnaj, zápasy probíhaly v rychlém sledu a každý hráč měl možnost odehrát spoustu zápasů. Chlapci nabrali první zkušenosti, měli možnost srovnání s ostatními a jsou správně motivováni se neustále posouvat a zlepšovat.

Novinky z obce a volného času

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ -  MUDr.Lubica Veselá

publikováno: 8. 7. 2024

Vzhledem k tomu, že se zatím nepodařilo převést původní telefonní číslo ordinace,prosím volejte na  mobilní telefonní číslo 739 664 931.

Děkuji Veselá

Akce v pivovaru Holanďan - Nebudeme sedět doma

publikováno: 25. 6. 2024,

• začíná v úterý 25. 6. 00:00 končí v pátek 28. 6. 00:00
Akce s názvem  : Nebudeme sedět doma,  kterou pořádá Alena Komárková, pivovar Holanďan ve spolupráci s Romanem Vybíralem vás všechny srdečně zve na zábavné retro odpoledne, které se bude konat v pátek 28.6.od 15:00hodin.
Vstupné 80.-Kč , děti do 15 let zdarma.
K tanci a poslechu zahraje Vašek a Martina, můžete se těšit na výstavu historických vozidel, retro věcí z běžného života, příjezd městských policistů.  Zdarma -  měření glykémie a poradenství.
)